some text

 

 

 

 

 

some textתנאי שימוש - תקנון

 

לידיעתכם הפניה בכל המערכת הינה ברבים ללא הבדל בין זכר או נקבה למעט דוא"ל או פניה אישית.

 

למידע טכני כללי לחצו על הקישור הבא – מידע טכני.

 

לעזרה וקבלת תמיכה לחצו על הקישור הבא  תסריטי תמיכה ופתרון קשיים של משתמשים

 

תובנות ועוד באמצעות בריינספא - מכונים לפיתוח קוגניטיבי הינה המפיץ הבלעדי של משחקי הפי-נוירון במדינת ישראל ו/או בעברית, להלן "הזכיין".

המשחקים והתוכניות פותחו ע"י חברת הפי-נוירון והיא האחראית הבלעדית לתכני המערכת ולבסיס המדעי והאחר העומד מאחוריה. חשבון מנוי הפי-נוירון  נוצר באופן אוטומטי בסיום שבעת ימי הניסיון ורכישת רישיון לחודש, חצי שנה או שנה וכולל את כל הפעילויות הנכללות בתוך המשחקים בכפוף לתנאי שירות.

 

הזכיין יוכל לעדכן או לשנות את תנאי השירות בכל עת. במידה וישתנו תנאי השירות, השינוי יהיה בתוקף תוך שלושים (30) ימים לאחר פרסום התנאים החדשים.

בהסכם זה אתם מסכימים לבחון את תנאי השירות מעת לעת כדי להיות מודעים לשינויים כאלה. ניתן להציג את תנאי השירות בכל עת על ידי לחיצה על התפריט הראשי בראש העמוד צמוד לתפריט 'בית'.

 

הפרה של תנאי השירות, עלולה לגרור הודעת אזהרה על הפרה, או הפסקה מיידית להפסיק מיד את אחד או כל החשבונות שהגדרתם. הנכם  מכירים בעובדה כי הזכיין אינו נדרש לספק לכם הודעה מוקדמת לפני הפסקת החשבון שלכם, אך הוא יכול לבחור לעשות זאת.

 

תנאי השירות מהווים את מלוא ההסכם ביניכם לבין הזכיין לגבי זכויותיכם וחובותיכם על השימוש בהפי-נוירון.

אם יש לכם שאלות בנוגע לתנאי השירות, אנא צרו קשר על ידי שליחת הודעת דוא"ל support@brainspa.co.il

 

הפי-נוירון חשבון מנוי

 

לאחר שתשלימו את תהליך ההרשמה כמנוי, ייווצר לכם חשבון משתמש לשבוע ימים. לאחר סיומו של השבוע עליכם יהיה לבחור סוג מנוי (חודשי, חצי שנתי או שנתי) ולשלם בעבורו, רק אז תהפכו למנוי בפועל ("מנוי"). החשבון שלכם מאפשר לשחק ולהתאמן במשחקים ובתוכניות האימון  לאחר שהזנתם את שם המשתמש והסיסמה שלכם ונכנסתם באופן חוקי למערכת. כדי ליצור חשבון, עליכם להזין את כתובת הדוא"ל שלכם וסיסמה. כתובת הדוא"ל שתזינו למערכת יהווה את שם המשתמש שלכם ואת הכתובת הבלעדית לאיפוס סיסמא אם תתבקש . עליכם לספק מידע אמיתי ומדויק ביצירת חשבון המנוי שלכם,מאחר ותוכנית האימון שלכם מסתמכת על נתונים אלה.

 

אתם האחראים הבלעדיים על כל הפעילות בחשבון שלכם ולכן, אין לחשוף את סיסמתכם למשתמשים אחרים. הזכיין  לא יבקש מכם לחשוף את הסיסמה. אתם תהיו אחראים לכל ניסיון להזיק לפעילות הזכיין או לכל שימוש לא ראוי או לא חוקי בחשבונכם.  מובהר כי חשבון המנוי  הוא אישי ומכיל את  היסטורית האימון הקוגניטיבי שלכם, שימוש על ידי גורם אחר יגרום לפגיעה משמעותית במהימנות המידע שהצטבר .

 

הרישום והשימוש כמנוי הוא אישי ושימוש של גורם נוסף  ללא רשות מפורשת שלנו, יגרור גריעה מיידית מן השירות.

 

תשלומים/כרטיס אשראי

 

רכישת הרישיון מתבצעת באתר של חברת PAYPAL שהינו המאובטח בעולם. עליכם להשתמש בכרטיס אשראי או חשבון PAYPAL כדי לשלם עבור המנוי שלכם. מובהר כי פרטי כרטיס אשראי לרכישה אינם עוברים באתר של הזכיין אלא מאומתים מול חברת  PAYPAL בלבד.

 

דמי המנוי משולמים מראש ולא יוחזרו לאחר תחילת השימוש במערכת.

 

הפי-נוירון שומרת לעצמה את הזכות לשנות את דמי התשלום מעת לעת, עם זאת, מנוי שהצטרף לשירות, יחויב על פי התעריף הנקוב לגביו ביום הצטרפותו.

 

 קישורים לאתרי צד שלישי

 

הזכיין עשוי לכלול קישורים לאתרי אינטרנט המופעלים על ידי גורמים שונים, לרבות מפרסמים וספקי תוכן אחרים. אם תבחרו להעביר לאתרים אלה  מידע אישי, הדבר יהיה על אחריותכם.הגבלות על אחריות, חבות

 

אתם מסכימים באופן מפורש כי השימוש באתר ובמערכת המשחקים של הפי-נוירון הוא על אחריותכם בלבד.

הפי-נוירון מספקת את המשחקים והתוכן  תוך תלות ברשת האינטרנט בלבד ואינה מבטיחה כי תוכלו לגשת או להשתמש במערכת המשחקים בכל עת ובמקומות שתבחרו אם אינכם מחוברים לאינטרנט.

 

אתם מסכימים ומאשרים שהדרך היחידה מבחינתכם לישב מחלוקת ביניכם לבין הפי-נוירון או הזכיין, הינה הפסקת השימוש במוצריה.

הפי נוירון או הזכיין לא יישאו באחריות לכל נזק מקרי או תוצאתי הנובע מהשימוש במשחקי הפי-נוירון, באינטרנט או בגין כל תביעה אחרת הקשורה בדרך כלשהי לשימושכם בפעילות כמנוי.

 

 

זכויות

 

כל הזכויות על התוכנה ונגזרותיה בכלל ובשפה העברית בפרט, שמורות להפי-נוירון ולזכיין. מנוי אינו רשאי לעשות כל שימוש ישיר או עקיף בתוכנה או בנגזרותיה, למעט שימוש לאימון קוגניטיבי אישי.

 

כללי

 

מידע טכני

·        מערכת המשחקים הפי-נוירון איננה נתמכת במכשירים סלולאריים/פאדים (מסכי מגע).

·        בשימוש במחשב נייד מומלץ לחבר עכבר ולא להשתמש בטכנולוגיה מובנית של המחשב מכיוון שקיימים משחקים שמחייבים תנועה מהירה ומדויקת.

·        המשחקים תורגמו לעברית משפה זרה, במידה ונמצאו אי אילו שיבושי שפה נשמח אם תוכלו להאיר את תשומת ליבנו ולשלוח מייל בנושא ל support@brainspa.co.il

·        לכל שאלה בנושא המשחקים או שיטת בריינספא אנא שלחו מייל ל support@brainspa.co.il או התקשרו ל 1700-700-132

 

       

מומלץ לעיין במידע בדף התמיכה לפני פנייתכם , אנו סבורים שתמצאו את הפיתרון לבד ובצורה מהירה.

 

 

בריינספא והפי-נוירון מאחלים לכם אתגר והנאה

 

עדכון אחרון: 5.9.12                                               חזרה לראש הדף.